بشنو از دل چون حکایت میکند

آقا تا اطلاع ثانوی که یعنی بعد کنکور اعصاب معصاب یُخ.

خوابم میاد.

احساس عجز دارم نسبت به خودم و قسمتی از مغزم که مربوط به خوابه.

بعضی از افراد پارسال کنکور داده و یا افرادی که فرسخ ها ازش دور شدن هم این وسط میان میگن آخی دلت تنگ میشه واسه این روزا. بعد من دلم میخواد تاریخ هنر هلن گاردنر -که نمیخونمش چون خیلی خیلی قطور و زیاده و کسی به جز طراح سوال کنکور هنر بهش مراجعه نمیکنه و صرفا سنگین ترین کتاب ِکتابخونمه- رو فرو کنم تو سوراخای دماغشمون و وقتی نتونستن نفس بکشن دوباره یاد سال کنکور بیفتن و حرفشون رو پس بگیرن.

بیشتر از همیشه نسبت به افراد بیشعور و احمق حساس شدم حتی اگه حماقتشون ژنتیکی باشه. چه همکلاسی های عزیز و شوآف و بعضا خنگم که باعث میشن عوام فکر کنن "هنریا همینن" چه عمله ی چشم-سفیدی که تا دم خونه دنبالم اومد با یه شماره رو یه کاغذ پاره به قطع این سمپلهای عطر و بعد از اینکه بالاخره دهنمو باز کردم و گفتم"میخوای به پلیس زنگ بزنم؟" گور نکبتشو گم کرد و من ادامه عصبانیتمو رو بستن در اجرا کردم. 

در ادامه باید بگم که از همه ی مردم متنفرم . وقتی برای ده هزارمین بار این جمله رو تکرار میکنم و پدر یا مادر برای ده هزارمین بار میگن همشون که بد نیستن مجبورم اضافه کنم "به جز یه عده." و واقعا توضیح اینکه اون عده کی ان برام سخته. شناساییشون بیشتر حسیه یا منطقی. ولی میتونم بگم از مردمی که یه موتوری زخمی ِ درحال مرگو تماشا میکنن اونم زیر بارون متنفرم. در عین حال دلم واسشون میسوزه چون میدونم آدم نرمال اینطور نیست ولی میدونم حتی من با تمام سنگ دل بودنم نسبت به ملت، نسبت به مرگشون بی تفاوت نیستم.

از این مملکت متنفرم. از اینکه اینجا به دنیا اومدم متنفرم ولی خوشحالم هستم که جای سیاه پوستای برده یا یهودی های تو اردوگاه نازی ها یا همه مملکت های جنگ زده و.... نیستم ولی همه اینا باعث نمیشه که از اینجا کمتر متنفر باشم. متنفرم که دارم واسه دانشگاهی تلاش میکنم که هرکی میره توش میگه کلاسا که هیچی ولی با بچه ها خوش میگذره و این مثلا بهترین جای این خراب شده ست.

P.S: کیبوردم نیم فاصله نداره.#FYI

P.s.S: خیلی چیزا هارو هم دوست دارم مثل خدا و زندگی و گربه ها و یه سری از آدما.خواستم در جریان باشید.

P.S.S: امروز خواب تر از همیشه و به تبعش بی مصرف ترین بودم.

/ 15 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

+ ده تا تاریخ هنر که نگو اصلا. :\ :س دیروز نمایشگا بودیم، هلن گاردنر هشتااااد تومن. :\ آخرش تاریخ هنرِ مرکز رو خریدیم. :\

به مريم پايينى، كه به نظر مىآد اوّل/دوم/سوم ه: ببين تا كنكورى نشى، نمىفمى. الكى ترجيح نده. :| با تشكر از تريبونى كه در اختيار م قرار گرفت. و ببخشيد.

ح

اسم م ئم ياد م رفت بنويسم. :/

مریم

والا من نگفتم کنکور عن نیست. صرفا می گم وضعیت های مشابهی هستند که می تونن به اندازه ی کنکور بد باشن. وگرنه کنکور خیلی هم پدر در بیار ه و در این اصلا شکی نیست. منظور من این بود که ترجیح می دم کنکوری باشم، هدف م مشخص باشه تا این که معلق بین همه چیز باشم. -ینی رسیدن به کنکور و دانشگا و مشخص شدن آینده رو به بی تکلیفی محض ترجیح می دونم- ولی در عن بودن ش اصصصصلا شکی نیست. :)) حانیه: من واقعا منظورم چیزی که تو فکر کردی نبود! گفتم این وضعیت هم بد ه، نه این که کنکور بد نیست.

مریم

متاسفانه من از اون آدمایی م که باید یه چیزی برای جنگیدن داشته باشن. هدف! اگه نداشته باشم دیوونه می شم. الان م ندارم و واقعا ترجیح می دادم کسی باشم که برای هدف ش می جنگه تا کسی که بلاتکلیف ه. سختی کار رو حاضرم به جون بخرم و فولان. فقط از این بلاتکلیفی در بیام. از این لاحاظ کنکوریِ هنر از وضعِ الان م بهتر ه. امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم. :\

ح

آخه عين اين بى شوعور آ پريدم وسط يهو. يكى ئم نيس بگ اصن تو رو سنن. :/ به مريم: كنكور بد ترين ه. شک نكن. +نمىخواستم بد بگم. معذرت. همون طور كه زهرا نوشته اعصاب يخ. -___-

مریم

نه بابا. :)) من واقعا تو رسوندن منظور م مشکل دارم. مشکل خیلی جدی! :\ امیدوارم تونسته باشم "بلخره" منظورمُ برسونم. :)) کنکور خیلی بد ه. خیلی خیلی بد ه. ولی خیلی خوبه که چیزی دارید که این قدر حاضرید براش بجنگید و سختی تحمل کنید. به جنبه ی مثبت ش نگا کن. #شعااااار. :)))

ح

اگه برا ش بجنگى، خوب ه. در غير اين صورت ه كه مىشه جهنّم. :]

ارغ

من صحبتی ندارم؛ فقط در تایید حرف های نوری شدیدا سرم رو به بالا و پایین تکون می دم و صوتی شبیه "هومممم هوممم" از خودم خارج می کنم. [به حانیه: "آآآآره، آآره.." های اردو رو یادآوری می کنم در این لحظه و این که همه هم رو تایید می کردیم. :)) :-" ] امیدوارم موقعیت رو درست تصور کرده باشید. با تشکر از تریبون؛ خدافز.

کوثر

منم جدیدا با این قسمت از مغزم که مربوط میشه به خواب مشکل پیدا کردم مامانم میگه از استرس کنکوره خودت خبر نداری اما من اصلا استرس ندارم