[خنده پخش] سرگذشت وبلاگ

خب پاپ کرن هاتونو آماده کنید برای خواندن ِ این داستان ِ واقعی!:د

پوهااهاهاهاهاهاهاهااااااااااا

وای =))

یه چیزی واسه کسایی که از سرگذشت این وبلاگ خبر ندارن ! :د این وب قدیما در زمان دایناسور ها (3-4 سال پیش:د) آدرسش این نبود و همچنین اسمش و همچنین مطالبش! :-"

اسمش بود :"خبرنامه ی علمی" و من کلا توش مطالب علمی که واسه خودم جالب بود کپی پیست میکردم (البته با منبع ها! :د)ادرسش هم چیزه دیگه بود که الان یه وبلاگ ِ دیگه اون اسمو دزدیده! :د :دبلیو :د یعنی عین همون! (این کارش باعث شد که سیستم ِ آمار گیری ِ من و اون قر و قاطی شه!! =>پرشین استیت ؛ و من مجبور شدم از وبگذر استفاده کنم :-دبلیو)

بعد از انقلاب ِ صنعتی و گرایش به خود محوری در لابه لای پست ها پست های شخصی نیز دیده میشد و یا کلن خودم دوس داشتم حرفامو یه جا بزنم و خالی شم!

در نتیجه با پیشنهاد یکی و فکر خودم ، تحول ِ عظیمی ایجاد شد (1388 هـ.ش ) و اینجا کلا از خبرنامه ی علمی و اینا تبدیل شد به دست نوشته های من! در نتیجه یه سری از پست های قدیمی پاک شدن! :د (اونایی که خیلی زیادی علمی بودن یا معمولی)

در این میان یه پست باقی موند به نام " قانون بقای جرم" که کوتاهه و بالاش هم نوشته بودم منبع از ویکی پدیا تازه بُلد هم هست!

چیزی که عجیب بود این بود که بعد از گذشت 3 سال وقتی من آمار وبو نگاه میکردم و نحوه ورود نوشته بود از گوگل:قانون بقای جرم! بدون اغراق هر روز حداقل یه نفر با این لینک وارد شده!

این بود که چند ماه پیش در پی کنجکاوی اومدم سرچ کردم تو گوکل قانون بقای جرم و دیدم که بـــعله! وبلاگ ِ من سومین لینکیه که تو صفحه ی اول میاد! :-0 :-"

:د خلاصه من اینجوری شدم=> =))

جالبیش اینه که لینک ِ خود ِ ویکی پدیا پایین تر از مال ِ من میاد! :-" (بیچاره ها!:د)

الان که در خدمت شما هستم دیدم رو اون پست نظر جدید دارم واسه همین این پدیده واسم تازه شد گفتم بگم شما هم فیض ببرین! :د

(میتونید خودتون سرچ کنید همین "قانون بقای جرم" رو! :د

 

/ 5 نظر / 2 بازدید
نرگس

[قهقهه]

ناهید

[خنده] بیچاره ویکی پدیا ئه [نیشخند]

آقای باهوش (Briskgent)

جدی برای منم سوال شد که ویکی پدیا که رنکش 9 هست چه جوری پشت سر بلاگ شما میاد که رنک نداری اصن ؟ :دی گوگل هواتو داره هاااااااااااااااا :دی

محمد

به نام خدا اینو بهش می گن بمب گوگلی علیهرسانه های نظام سرمایه داریه اسکتبارو شیطان بزرگ احسنت بر شما نخبه جوان.